PROTON ELIC RB-I M-2 IF SPECIAL MILITARY

Artık Daha Güçlü ve daha net Yenilen donanım ve yazılımı ile sizi başarıya daha fazla yaklaştıracaktır. Proton Elıc IF yenilenmiş ve eklenmiş bir çok özelliğe sahiptir artık pc ye bağlı olmaksızın cihaz arka kontrol panelinde metalik ve boşluk tespiti esnasında yanan uyarı ışıkları vardır tutma kolu yakınında sıfırlama butonu ile kolay kullanım sunulmuştur Proton Elıc RB-I M-2 yeni geliştirilmiş Dünya ( CE ) standartlarına uygun ve yeni eklenen Lidar sensoru teknolojisi ile donatılmış uzaklık bilgisi Radarı ekli elektromanyetik faz okuma yanı sıra hassas ölçüme sahip 64 pxs Thermal sensore sahiptir TT140 sensoru ile üstün tutarlı nesne tanımlama ve metal ayrımı derinlik bilgisi ve konum haritada gösterme olanağı sunulmuştur ( Gps Anten ) opsiyonel Cihaz kullanımı başlat durdur ile kolaylıkla çalıştırılıp tarama saniyeler içerisinden büyük bir alanı Elıc özel yazılımı ile 3D ve istenildiğinden Reflection 3D-4D yazılım opsiyonel olarak kullanıma sunulmuştur. Derinlik-14-50 mt. arama menzili bir kilometre Kullanım alanları-Arkeolojik kazı ön tespit zemin ön analiz çalışmaları hobi maksatlı kullanım define ön arama çalışması belediyeler sivil toplum kuruluşları arama kurtarma ekiplerince kullanımına sunulmuştur. Alım satım ve kullanımda yasal bir yaptırım yoktur serbesttir.

Teslimat kapsamı -Ana ünite -TT-140 Sensor -Batarya Power bank ( 10.000-20.000 ) mAh -3D-Yazılım -Kullanım cd -Kullanım cd -Taşıma çantası -Uygulamalı eğitim -2 Yıl garanti kapsamı

Not-Bilgisayar dahil değildir

Uyumlu bilgisayar Windows 10  

Sahip olduğu belgeler CE Belgesi Kalite Belgesi ISO 9001 Kalite Belgesi ISO 14001 Kalite Belgesi ISO 22000 Kalite Belgesi ISO 45001 Kalite Belgesi ISO 27001 Kalite Belgesi ISO 10002 Kalite Belgesi OHSAS 18001 Diğer Resmi Kurumlardan Referanslıdır.

 

WordPress Lightbox
tr_TR