PROTON ELIC LB-8 ADAPTIVE

CİHAZ AÇILINCA SENKRONİZE ÇEK EDER VE DAHA SONRA YANAN KIRMIZI IŞIKLA BÜTÜN SENSÖRLERİN ÇALIŞIR OLDUĞU ANLAŞILIR. RESETE BASILARAK CİHAZ ADAPTEVİZE EDİLİR SONRASINDA CİHAZ KULLANIMA HAZIR OLUR. METALİK HEDEFLERDE KIRMIZI LED , BOŞLUK VEYA TÜNEL HEDEFLERDE MAVİ IŞIK YANAR. ARKA PANELDE HER BİR SENSÖR İÇİN 2 LED VARDIR. BUNLAR; KIRMIZI VE MAVİ RENKTEDİR. TOPLAMDA 16 ADET LED BULUNMAKTADIR. BU DURUM KULLANICIYA ANLIK YARDIM ETMEKLE BİRLİKTE PC KULLANIMINI MİNİMALİZE EDER VE AÇ-KULLAN İMKANI SAĞLAR.

PROTON ELIC LB-8

LB-8 2022 Model yeni geliştirilmiş en üstün performans ile 8 adet sensör barındırır bu durum diğer lb serisi modellere nazaran 8 kat daha iyi bir çözüme sahiptir.

HIZLI TANIM:4 satır 16 sütun 64 piksel termal kameradır. Baktığı açıdaki termal farklılıkları 64 piksel çözünürlüğünde görebilir. GÖRÜŞ AÇISI 60 DERECEDİR.

MANYETİK SENSÖR: Manyetik sensör bulunduğu konumdaki DC manyetik alan şiddetini ölçer. Her sensör kendi bulun duğu noktadaki baktığı eksendeki manyetik alan şiddetini ölçer. 8 adet olması aynı anda 8 farklı noktadaki manyetik alan şiddetini ölçerek hızı veri toplamasını sağlar.

SİSTEM YA TERMAK YADA MANYETİK OLARAK SEÇMELİ ÇALIŞABİLİR TÜM SENSÖRLERDEN VERİ TOPLADIKLADIKTAN SONRA BAKTIGI YÖN BİLGİSİ İLE BİRLİKTE BİLGİSAYAR YAZILIMINA BLUETOOTH ÜZERİNDEN VERİYİ GÖNDERİR.

BİLGİSAYAR ORTAMINDA BİR KÜRENİN MERKEZİNDE OLAN KAMERA KÜRENİN KABUGUNA İÇERİDEN DOĞRU BAKAR VE ALINAN SENSÖR BİLGİLERİNE GÖRE KÜRENİN KABUĞUNUN İÇ YÜZEYİNE İLGİLİ RENGE BOYAR.BUBAKILAN DOĞRULTUDAKİ TERMAL YADA MANYETİK ALAN ŞİDDETİNİN RENK KARŞILIGI OLARAK GÖRÜNTÜ OLUŞTURUR.

BU DURUM YAZILIM ORTAMINDA HER BİR METAL İÇİN AYRI RAKAM OLARAK KARŞILAR BUDA AYRIM OLANAGI SUNMAKTADIR.

RENK KARŞIGI KISACA (METAL KIRMIZ-BOŞLUK MAVİ-TORAK YEŞİL) RENK OLARAK EKRANA YANSIMAKTADIR.

İMKAN VE KABİLİYETLERİ: Yer altında gömülü buunan el icratı ile ya da doğal zemine oyularak oluşturulmuş. (TÜNEL-ODA-DEPO) Tarzı oluşumları ve gömülü bulunan metalleri tespitinde boşluk ya da metalleri tespit edebilir.

Bunun yanı sıra kapalı ev içi aramaları veya mağara gibi iç mekan aramaları için uygun menü seçeneği vardır.

PROTON ELIC LB-8 YENİ NESİL BİR PROTON ELIC SERİSİDİR LB-8 ÖZELLEŞTİRİLMİŞ LİDAR VE 64 PXS THERMAL SENSÖRÜ YANI SIRA 4 ADET SEZYUM MANYETİK ÇOKLU SENSÖRE SAHİPTİR.

LB-8 1000 MT MENZİL VE İYİ TOPRAK ŞARTLARI VE DOĞRU KULLANIMDA 50 MT DERİNLİĞE NÜFUS ETMEKTEDİR 3D ÖZELLEŞTİRİLMİŞ KENDİ ÖZEL PROGRAMI İLE 3D-4D SUNUMA SAHİPTİR ( METAL AYRIMI,DERİNLİK TESPİTİ,UZAKLIK BİLGİSİ,VE HEDEFİ NOKTALAMAK İÇİN HESAPLAYAN LIDAR SENSÖR,İSTENİLDİĞİNDE DETAYLI ANALİZ İÇİN (-DAT-VE GRID) DOSYASI ÇEVİRİSİ VARDIR )

LB-8 /64 PXS THERMAL ÖNCEKİ MODELLERE GÖRE 64 KAT DAHA HASSAS VE DAHA GÜÇLÜ AYNI ZAMANDA DAHA GENİŞ BİR LANI SANİYELER İÇERİSİNDE EKRANDA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK SUNAR.

LB-8/8 LÜ GELİŞTİRİLMİŞ VE ÇOKLU PROP İLE DAHA GÜÇLÜ VE DAHA NET VE ÇOK KISA SÜREDE TARAMA İMKANI SAĞLAMAKTADIR.

LB-8/LİDAR SENSÖR SAYESİNDE DAHA HIZLI BİR YÜZEY TANIMASI İLE NETLİĞİ ARTTIRIR.

LB-8/NOKTALAMADA GÜÇLÜ OLAN LAZERİ İLE SİZE HEDEFİN YERİNİ RAHATÇA İŞARETLEMEKTEDİR.

LB-8/24 SAAT DAYANABİLEN UZUN SÜRE KULLANILABİLİR BİR CEP BATARYASINA SAHİPTİR-HAVA KOŞULLARI SÜREYİ DEGİŞTİREBİLİR.

LB-8/YANINDA RAHAT KULLANIMA UYARLANMIŞ DOKUNMATİK EKRANLI VE KLAVYELİ BİR BİLGİSAYARI VARDIR

LB-8/SU GEÇİRMEZ VE DARBEYE DAYANIKLI ÇANTASI VARDIR

LB-8/SU GEÇİRMEZ VE DARBEYE DAYANIKLI SENSÖR TAŞIMA ÇANTASI

LB-8/YAZILIM CD'Sİ DAHİLDİR

LB-8/KULLANIM CD'Sİ DAHİLDİR

LB-8/ÜCRETSİZ UYGULAMALI EĞİTİM VERİLMEKTEDİR

LB-8/SINIRSIZ TELEFON DESTEĞİ VERİLMEKTEDİR

LB-8/2 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR

Uyumlu Bilgisayar windows 10

LB-8 SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR

CE BELGESİ

ISO 9001 KALİTE BELGESİ

ISO 14001 KALİTE BELGESİ

ISO 22000 KALİTE BELGESİ

ISO 45001 KALİTE BELGESİ

ISO 27001 KALİTE BELGESİ

ISO 10002 KALİTE BELGESİ

OHSAS 18001

DİĞER RESMİ KURUMLARDAN REFERANSLIDIR

NOT-DONANIMSAL FARKLILIKLAR FİYAT FARKLILIGI GÖSTEREBİLİR

 

WordPress Lightbox
tr_TR