PROTON ELIC LB-4S SPECIAL MILITARY

Yeni Proton Elic LB 4-S Specıal
Yeni işletim sistemi ve yenilenen sensörleri ile daha da güçlündirilmiştir.
HIZLI TANIM:4 satır,16 sütun,64 piksel termal kameradır.Baktığı açıdaki termal farklılıkları 64 piksel çözünürlüğünde görebilir.Görüş açısı 60 derecedir.
MANYETİK SENSÖR:Manyetik sensör bulunduğu konumdaki DC manyetik alan şiddetini ölçer.Her sensör baktığı eksendeki manyetik alan şiddetini ölçer.JEO FAZ 4 adet olması aynı anda 4 farklı noktadaki manyetik alan(FAZ) şiddetini ölçerek hızlı veri toplamasını sağlar.
Sistem thermal yada manyetik olarak seçmeli çalışabilir. Bütün sensörlerden veri topladıktan sonra,baktığı yön bilgisi ile birlikte bilgisayar yazılımına bluetooth üzerinden verileri aktarır.
Bilgisayar ortamında,bir kürenin merkezinde olan kamera kürenin kabuğuna içeriden doğru bakar ve alınan sensör bilgilerine göre ,kürenin kabuğunun iç yüzeyini ilgili renge boyar.Bu doğrultuda thermal yada manyetik alan şiddetinin renk karşılığı olarak görüntü oluşturur.
Bu durum yazılım ortamında her bir metal objeler için ayrı ayrı sayısal değerler alarak,ayrım olanağı sunmaktadır.
Renk karşılığı kısaca,metal objeler kırmızı,boşluk mavi,toprak yeşil renk olarak ekrana yansıtmaktadır.
İMKAN VE KABİLİYETLERİ:Yer altında gömülü bulunan el icraati yada doğal zemine oyularak oluşturulmuş,tünel,oda,boşluk gibi oluşumları ve gömülü olan metal objeleri net bir şekilde tespit edebilir.
Cihazımız 2 yıl garanti kapsamındadır.

Cihazımız,CE BELGESİ - ISO 9001 KALİTE BELGESİ - ISO 14001 KALİTE BELGESİ - ISO 22000 KALİTE BELGESİ - ISO 45001 KALİTE BELGESİ - ISO 27001 KALİTE BELGESİ - ISO 10002 KALİTE BELGESİ - OHSAS 18001 kalite belgelerine sahiptir.

 

WordPress Lightbox
tr_TR