PROTON ELIC LB-4S  YENİLENDİ

CIHAZ YENİ İŞLETİM SİSTEMİ VE YENİLENEN SENSÖRLERİ SAYASİNDEN DAHA NET DAHA HIZLI VE DAHA SITABİL HALE GETİRİLDİ ARTIK PROTON ELIC       LB-4 ( S ) OLDUĞUNDAN BEŞ KAT DAHA İYİ.

PROTON ELIC LB-4 ( S ) 2023 IŞIKLI & SESLİ TEPKİME

Yenilenmiş versiyon bu sistem de sesli ve ışıklı tepkime eş zamanlı görüntülenmeyi esas olarak çalışmaktadır bu durum kullanıcıya sesli metal ve boşluk uyarısı yanı sıra ışıklı ve 3D görsel imkanı sunmaktadır.

Bu özellikleri ile ( K.S.S.I. ) ile sensör teknolojisi değişim göstermiş olmakla birlikte birlikte daha net ve kusursuz görüntü alınması sağlanmaktadır..

Hızlı tanım:4 satır 16 sütün 64 piksel termaldir. Baktığı açıdaki farklılıkları 64Piksel çözünürlüğünde görebilir. Görüş açısı 60 derecedir.

Manyetik Sensör: Manyetik sensör bulunduğu konumdaki dc manyetiği alan şiddetini çözer. Her sensör kendi bulunduğu noktadaki baktığı eksende ki manyetik alan şiddetini çözer ( JEO FAZ ) 4 Adet olması aynı anda 4 Farklı noktadaki manyetik alan (Faz) şiddetini ölçerek hızlı veri toplamasını sağlar

Sistem ya termal ya da manyetik olarak seçmeli çalışabilir tüm sensörlerden veri topladıktan sonra baktığı yön bilgisi ile birlikte bilgisayar yazılımına bluetooth üzerinden veriyi gönderir.

Bilgisayar üzerinden küre merkezinde olan kamera kürenin kabuğuna içeriden doğru bakar ve alınan sensör bilgilerine göre kürenin kabuğunun iç yüzeyine ilgili renk boyanır. Bu bakılan doğrultuda ki termal ya da manyetik alan şiddetinin renk karşılığı olarak görüntü oluşturur.

Bu durum yazılım ortamında her bir metal için ayrı rakam olarak karşılar bu da ayrım olanağı sunmaktadır.

Renk karşılığı kısaca (Metal kırmızı-Boşluk mavi-Torak yeşil) renk olarak ekrana yansımaktadır.

İMKAN VE KABİLİYETLERİ: Yer altında gömülü olan el yapımı veya doğal zemine oyularak oluşturulmuş. (TÜNEL-ODA-DEPO) tarzı oluşumları ve gömülü bulunan metalleri tespitin de (BETONARME-HORASAN-KAYA-TOPRAK) boşluk ya da metalleri tespit edebilir.

Bunun yanı sıra kapalı ev içi armaları veya mağara gibi iç mekan aramaları için uygun menü seçeneği vardır örneğin ; (İÇ MEKAN TARAMA-DIŞ MEKAN TARAMA )

PROTON ELIC LB-4 S YENİ NESİL BİR PROTON ELIC SERİSİDİR LB-4 S ÖZELLEŞTİRİLMİŞ LİDAR VE 64 PXS THERMAL SENSÖRÜ YANI SIRA 4 ADET SEZYUM MANYETİK ÇOKLU SENSÖRE SAHİPTİR.

LB-4 S 1000 MT Menzil ve iyi toprak şartları ve doğru kullanımın da 50 MT derinliğe nüfus etmektedir. 3D özelleştirilmiş kendi özel programı ile 3D-4D sunuma sahiptir. ( Metal ayrımı, derinlik tespiti, uzaklık bilgisi ,ve hedefi noktalamak için hesaplayan Lidar sensör, istenildiğin de detaylı analiz için (-DAT-VE GRID) dosyası çevirisi vardır.

LB-4 /64 PXS Thermal önceki modellere göre 64 kat daha hassas ve daha güçlü aynı zaman da daha geniş bir alanı saniyeler içerisin de ekranda yüksek çözünürlük sağlar.

LB-4 S/4 Geliştirilmiş prob ile daha güçlü ve daha net ve çok kısa sürede tarama imkanı sağlamaktadır.

LB-4 S/Lidar sensör sayesinde daha hızlı bir yüzey tanıması ile netliği artırır.

LB-4 S/noktalamada güçlü olan lazeri ile size hedefin yerini rahatça belirler.

LB-4 S/24 saat dayanabilen uzun süre kullanılabilir bir cep bataryasına sahiptir hava koşulları süreyi değiştirebilir.

LB-4 S/Yanında rahat kullanıma uyarlanmış dokunmatik ekranlı ve klavyeli bilgisayara sahiptir.

LB-4 S/Su geçirmez ve darbeye dayanıklı çantası vardır.

LB-4 S/Yazılım CD'si dahildir.

LB-4 S/Kullanım CD'si dahildir.

LB-4 S/Ücretsiz uygulamalı eğitim verilmektedir.

LB-4 S/Eğitim sonrası desteği

LB-4 S/2 yıl garanti kapsamındadır.

Uyumlu Bilgisayar Windows 10

LB-4 S SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR

CE BELGESİ

ISO 9001 KALİTE BELGESİ

ISO 14001 KALİTE BELGESİ

ISO 22000 KALİTE BELGESİ

ISO 45001 KALİTE BELGESİ

ISO 27001 KALİTE BELGESİ

ISO 10002 KALİTE BELGESİ

OHSAS 18001

DİĞER RESMİ KURUMLARDAN REFERANSLIDIR

NOT-DONANIMSAL FARKLILIKLAR FİYAT FARKLILIĞI GÖSTEREBİLİR

 

WordPress Lightbox
tr_TR