PROTON ELIC RB-128 DRONE TANIM İMKAN VE KABİLİYETLERİ

NCAGE – TH763 NATO STOK NUMARASI: -   6655.27.0673433

RB-128 DRONE 2022 MODEL GELİŞTİRİLMİŞ EN ÜSTÜN PERFORMANS İLE HAVADAN ( LİDAR, TERMAL, MANYETİK ) SENSÖR BARINDIRIR. BU DURUM DİĞER KARA SERİSİ MODELLERE NAZARAN 45 KAT DAHA İYİ BİR ÇÖZÜME SAHİPTİR.

TANIM: 4 SATIR 16 SÜTÜN 64 PİKSEL TERMAL KAMERADIR .BAKTIĞI AÇIDAKİ TERMAL FARKLILIKLARI 64 PİKSEL ÇÖZÜNÜRLÜGÜNDE GÖREBİLİR. GÖRÜŞ AÇISI 60 DERECEDİR. 3000 METRE MENZİL VE 50 METRE DERİNLİĞE NÜFUZ EDER.

MANYETİK SENSÖR: MANYETİK SENSÖR BULUNDUGU KONUMDAKİ DC MANYETİK ALAN ŞİDDETİNİ ÖLÇER. HER SENSÖR KENDİ BULUNDUGU NOKTADAKİ BAKTIGI EKSENDEKİ MANYETİK ALAN ŞİDDETİNİ ÖLÇER (JEO FAZ ) 8 ADET OLMASI AYNI ANDA 8 FARKLI NOKTADAKİ MANYETİK ALAN (FAZ) ŞİDDETİNİ ÖLÇEREK HIZLI VERİ TOPLAMASINI SAGLAR. SİSTEM YA TERMAL YADA MANYETİK OLARAK SEÇMELİ ÇALIŞABİLİR TÜM SENSÖRLERDEN VERİ TOPLADIKLADIKTAN SONRA BAKTIGI YÖN BİLGİSİ İLE BİRLİKTE BİLGİSAYAR YAZILIMINA BLUETOOTH ÜZERİNDEN VERİYİ GÖNDERİR. BİLGİSAYAR ORTAMINDA BİR KÜRENİN MERKEZİNDE OLAN KAMERA KÜRENİN KABUGUNA İÇERİDEN DOĞRU BAKAR VE ALINAN SENSÖR BİLGİLERİNE GÖRE KÜRENİN KABUĞUNUN İÇ YÜZEYİNİ İLGİLİ RENGE BOYAR. BU BAKILAN DOĞRULTUDAKİ TERMAL YADA MANYETİK ALAN ŞİDDETİNİN RENK KARŞILIGI OLARAK GÖRÜNTÜ OLUŞTURUR. BU DURUM YAZILIM ORTAMINDA HER BİR METAL İÇİN AYRI RAKAM OLARAK KARŞILAR. BU DA AYRIM OLANAGI SUNMAKTADIR. RENK KARŞITLIĞI KISACA (METAL KIRMIZ-BOŞLUK MAVİ-TORAK YEŞİL) RENK OLARAK EKRANA YANSIMAKTADIR.

İMKAN VE KABİLİYETLERİ:YER ALTINDA GÖMÜLÜ BULUNAN EL İCRATI İLE YADA DOGAL ZEMİNE OYULARAK OLUŞTURULMUŞ TÜNEL-ODA-DEPO TARZI OLUŞUMLARI VE GÖMÜLÜ BULUNAN METALLERİ TESPİTİNDE (BETONARME-HORASAN-KAYA-TOPRAK) BOŞLUK YADA METALLERİ TESPİT EDEBİLİR. BUNUN YANI SIRA KAPALI EV İÇİ ARAMALARI VEYA MAGARA GİBİ İÇ MEKAN ARAMALARI İÇİN UYGUN MENÜ SEÇNEGİ VARDIR ÖRNEGİN (İÇ MEKAN TARAMA-DIŞ MEKAN TARAMA ) PROTON ELIC RB-128 YENİ NESİL BİR PROTON ELIC SERİSİDİR RB-128 ÖZELLEŞTİRİLMİŞ LİDAR VE 64 PXS THERMAL SENSÖRÜ YANI SIRA 4 ADET SEZYUM MANYETİK ÇOKLU SENSÖRE VE LİDAR SENSÖRE SAHİPTİR. RB-128 3000 MT MENZİL VE İYİ TOPRAK ŞARTLARI VE DOĞRU KULLANIMDA 50 MT DERİNLİĞE NÜFUS ETMEKTEDİR 3D ÖZELLEŞTİRİLMİŞ KENDİ ÖZEL PROGRAMI İLE 3D-4D SUNUMA SAHİPTİR ( METAL AYRIMI,DERİNLİK TESPİTİ,UZAKLIK BİLGİSİ,VE HEDEFİ NOKTALAMAK İÇİN HESAPLAYAN LIDAR SENSÖR,İSTENİLDİĞİNDE DETAYLI ANALİZ İÇİN (-DAT-VE GRID) DOSYASI ÇEVİRİSİ VARDIR ) RB-128 /64 PXS THERMAL ÖNCEKİ MODELLERE GÖRE 64 KAT DAHA HASSAS VE DAHA GÜÇLÜ AYNI ZAMANDA DAHA GENİŞ BİR LANI SANİYELER İÇERİSİNDE EKRANDA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK SUNAR. RB-128/8 Lİ GELİŞTİRİLMİŞ VE ÇOKLU PROP İLE DAHA GÜÇLÜ VE DAHA NET VE ÇOK KISA SÜREDE TARAMA İMKANI SAĞLAMAKTADIR. RB-128/LİDAR SENSÖR SAYESİNDE DAHA HIZLI BİR YÜZEY TANIMASI İLE NETLİĞİ ARTTIRIR DİĞER YANDAN 40 MT GİBİ MENZİLDEN SİZİN HEDEFİ NOKTALAMANIZI SAĞLAMAKTADIR. RB-128/NOKTALAMADA GÜÇLÜ OLAN LAZERİ İLE SİZE HEDEFİN YERİNİ RAHATÇA İŞARETLEMEKTEDİR. RB-128/40 DK DAYANABİLEN UZUN SÜRE KULLANILABİLİR 5 ADET Lİ POLİMER BATARYASINA SAHİPTİR-HAVA KOŞULLARI SÜREYİ DEGİŞTİREBİLİR. MAYIN, PATLAYICI, YABANCI MADDE TESPİTİNDE ASKERİ AMAÇLI OLARAK DA KULLANILMAKTADIR. İSTEĞE BAĞLI OLARAK EKSTRA RB MODELLERİNDEN BİRİNİ MONTE EDEREK DE GÜCÜNÜ ARTTIRABİLİRİZ.

RB-128/SU GEÇİRMEZ VE DARBEYE DAYANIKLI ÇANTASI VARDIR
RB-128/SU GEÇİRMEZ VE DARBEYE DAYANIKLI SENSÖR TAŞIMA ÇANTASI
RB-128/YAZILIM USB DAHİLDİR
RB-128/ÜCRETSİZ UYGULAMALI EĞİTİM VERİLMEKTEDİR
RB-128/SINIRSIZ TELEFON DESTEĞİ VERİLMEKTEDİR
RB-128/2 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR

 RB-128 SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR
CE BELGESİ
ISO 9001 KALİTE BELGESİ
ISO 14001 KALİTE BELGESİ
ISO 22000 KALİTE BELGESİ
ISO 45001 KALİTE BELGESİ
ISO 27001 KALİTE BELGESİ
ISO 10002 KALİTE BELGESİ
OHSAS 18001
DİĞER RESMİ KURUMLARDAN REFERANSLIDIR

 

WordPress Lightbox
tr_TR